O firmie

46718945_1931606863560907_7863448591937830912_o

Anahata Candles zajmuje się produkcją świec naturalnych, na bazie wosku sojowego i olejków eterycznych, które przeszły szereg badań dermatologicznych w trosce o Twoje bezpieczeństwo podczas pracy z produktem. Sama geneza nazwy Anahata Candles powstała wraz z poszerzaniem się moich zainteresowań związanych z medytacją i oczyszczeniem, a pierwotnie słowo „anahata” oznacza czakrę serca, która tworzy środek systemu czakr i wiąże się bezpośrednio z energią leczniczą, pozytywnymi emocjami oraz miłością.

Moją firmę na tle pozostałych wyróżnia przede wszystkim wielofunkcyjność świec, które można wykorzystać do palenia w domu, masażu amatorskiego jak i do użytku profesjonalnego. Oprócz wyżej wymienionych rzeczy świeca posiada również właściwości nawilżające, które pozwalają używać jej zamiast balsamu do ciała. Oferta składa się zarówno dla osób, które myślą o użytku domowym świec jak i dla profesjonalistów, którzy pragną poszerzyć swoją ofertę o świece aromaterapeutyczne.

Oprócz świec zapachowych i do masażu wykonuję świece z intencją, gdzie instrukcję postępowania z produktem dostaniesz w wiadomości prywatnej. Praca z tą konkretną świecą polega na energetyzowaniu jej oraz dalszej wspólnej współpracy.
Ofertę poszerzyłam również o zamówienia indywidualne, które można składać specjalnie na mój adres: contact.anahatacandles@gmail.com. Obejmują one m.in. grawer, zapach, etykietę, naczynie, naklejkę, logo marki, nazwę spersonizowaną (np. imię).
Wszystkie produkty są robione ręcznie, w warunkach przyjaznych środowisku i nie są testowane na zwierzętach. Anahata Candles to nowa firma na rynku, która ciągle się rozwija i nie tworzy pełnej i szerokiej gamy produktów. Zamiast tego oferuje świece zapachowe, które są unikatowe i zrobione specjalnie pod potrzeby moich klientów.