O mnie

Drodzy miłośnicy świec!

Czas na to abyśmy poznali się bliżej.

Nazywam się Agnieszka Wojtera. Tak samo jak Ty kocham świece, słodkie zapachy oraz miejsca i ludzi, którzy mnie na co dzień otaczają. Pomysł na własną kolekcję świec przyszedł wraz z wykonywaniem masaży, zdobyciu upragnionego dyplomu jak i prowadzaniem warsztatów, które dały mi możliwość poznania osób podzielających moje zamiłowania. Jestem pasjonatką zdrowego trybu życia, zawziętym sportowcem oraz uduchowioną osobą, która swój wolny czas spędza na medytacji.

Kilka lat temu zainteresowałam się yogą oraz zaczęłam podążać ścieżką buddyzmu tybetańskiego, dzięki któremu zaczęłam ukierunkowywać swoje życie na nowo- podążając za szczęściem. Na ten moment zajmuję się pracą z czakrami oraz energią, którą mogę przekazać również Tobie. Swój pomysł na świece zapachowe i do masażu dedykuję dla ludzi z pasją takich jak Ty. Chciałabym, żeby moja świeca otaczała Twój dom radosną aurą i wpływała na Twoje dobre samopoczucie poprzez wyselekcjonowane kompozycje zapachowe. Jako miłośniczka kosmetyków do ciała preferuje naturalne składy, które zawarłam również w swoich świecach w trosce o Twoją zdrową pielęgnację.

Pragnę podarować Ci odrobinę uśmiechu oraz radości poprzez malutki słoik, w który wkładam mnóstwo miłości.

Współpraca

W sprawie zamówień indywidualnych bardzo proszę o kontakt pod adresem mailowym: contact.anahatacandles@gmail.com 

Istnieje możliwość współpracy z firmami przy eventach, projektach i programach związanych z masażem oraz ekspozycją świec. W swojej ofercie zawarłam także wykonanie świec z logiem marki bądź firmy.  Po więcej szczegółów, informacji oraz pytań zapraszam pod adres mailowy : contanct.anahatacandles@gmail.com Jestem otwarta na wszelkie sugestie oraz propozycje ze strony moich klientów oraz firm.

Razem możemy stworzyć coś pięknego 🙂 Nie zawahaj się do mnie napisać.