O świecach

„Anahata Candles” to świece, które powstały z miłości do zapachów wykonane z dbałością w oparciu o naturalne składniki. Bazą do moich świec jest wosk sojowy, który jest w 100% ekologiczny i przyjazny naturze tworząc źródło odnawialne. Możesz być pewien/ pewna, że świece które dla Ciebie stworzyłam nie są testowane na zwierzętach oraz są bezpieczne dla dzieci i alergików. Świeca sojowa to dobry wybór dla osób, które dbają o środowisko i chcą cieszyć się pięknym zapachem na dłużej. Wosk sojowy sprzyja dłuższemu spalaniu się świecy nie wytwarzając przy tym takiej ilości dwutlenku węgla co świeca parafinowa. Dzięki naturalnym składnikom będących na bazie wosku sojowego zapach nie wietrzeje nawet po kilku tygodniach użytkowania.  W przypadku zabrudzenia woskiem wystarczy odrobinę ciepłej wody i mydła aby pozbyć się produktu.

Knoty, które umieściłam w świecach są wolne od związków  ołowiu, wykonane z bawełny. 

Olejki eteryczne są całkowicie naturalnymi wyciągami roślinnymi , które możesz wykorzystać do aromaterapii. Dzięki nieprzeciętnemu składu świeca zapewnia efekt leczniczy i oczyszczający dla Twojego organizmu. 

Szkło, które wybrałam do przechowywania świecy  nie wpływa negatywnie na działanie produktu.

Opakowanie „eco-friendly” może być wielokrotnego użytku z możliwością wysłania mi wyczyszczonego naczynia po wykorzystanej świecy i napełnienia go ponownie. (w sprawie wysyłki opakowania proszę o kontakt pod adresem e-mail: contact.anahatacandles@gmail.com).

Szklany słoiczek może posłużyć również jako piękna ozdoba w Twoim domu. Brązowe szkło chroni przed negatywnym działaniem promieni słonecznych, nie przepuszcza do wnętrza świecy innych substancji, które wchodzą w reakcje z produktem oraz pozwala na dłużej zachować zapach Twojej ulubionej świecy. 

Słoiki szklane spełniają wymagania Farmakopei Europejskiej (EP), US (USP), Brytyjskiej (BP) oraz innych. Produkcja prowadzona jest w nadzorowanych warunkach, potwierdzonych certyfikatami zgodności z normami. 

Poznaj moje świece

Secret Garden

IMG_03747

Summer Love

IMG_03831

Vanilla Kiss

IMG_03827

Sweet Morning

IMG_03804

Home of Lavender

IMG_03720 (1)

Świeca Niespodzianka

IMG_04156