Świeca z intencją

s4

Podążając drogą tantry tybetańskiej od dawna zajmuję się pracą z energią, medytacją oraz podążaniem za szczęściem jako jeden z etapów mojej życiowej ścieżki. Świeca z intencją to zakup, którego możesz dokonać poprzez zamówienie indywidualne. 

Czym jest świeca z intencją?

Są to świece, które wykonuję z myślą o Twoim szczęściu mając na uwadze intencję jaką kierujesz się przy zamówieniu. Może być to związane z pracą, uczuciami, dążeniem do spokoju albo ze zwykłym oczyszczeniem atmosfery wokół Ciebie.

Aby zdecydować się na pracę z takim produktem musisz pamiętać, że efekty przyniesie tylko nasza współpraca. Kiedy świeca zostanie przeze mnie naenergetyzowana to kolejnym etapem jest Twój wysiłek jaki włożysz aby świeca przyniosła upragniony efekt. 

Cały proces ma podłoże związane z buddyzmem oraz pracą z energią i nie można tego mylić z czarną magią ani modłami. Wszystko robione jest z myślą o istotach żywych i czujących z intencją czynienia dobra. Jest to rodzaj rytuału, który ma wpłynąć na Twoje dobre samopoczucie oraz realizację intencji. 

Warunki współpracy oraz instrukcję obsługi, a także pomoc przy dobraniu intencji omawiam z każdym klientem indywidualnie abyś miał/ miała pewność, że ta świeca jest zrobiona specjalnie pod Twoje potrzeby. Jeśli jesteś amatorem/amatorką tych tematów o nic się nie martw. Wszystko Ci wytłumaczę drogą mailową lub telefoniczną. Nie bój się zadawać pytań i śmiało napisz aby dowiedzieć się więcej. Przy zakupie takiej świecy dołączam specjalną instrukcję obsługi postępowania ze świecą. 

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail contact.anahatacandles@gmail.com

Polecam takie rozwiązanie na prezent dla bliskiej Ci osoby bądź dla siebie samego/ samej aby poczuć się wyjątkowo i sprawić żeby uśmiech ponownie zakwitł na Twojej twarzy.